صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول بمناسبت روز فوریتهای پزشکی:

معاون درمان از پرسنل فوریتهای پزشکی تجلیل کرد

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد:دکتر توکلی با حضور در مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول از پرسنل این مجموعه تجلیل کرد.

 

به گزارش خبرنگار وبدا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،مسعود زمانی راد،اظهار داشت:به مناسبت فرارسیدن 26 شهریورماه روز فوریتهای پزشکی و اورژانس 115،دکتر مهدیه توکلی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول در دیدار صمیمی از مسئولین و پرسنل پرتلاش فوریتهای پزشکی دانشگاه تجلیل بعمل آورد.

 

دکتر توکلی در این جمع صمیمی بیان داشت:خدمات ارزنده و نقش آفرینی پرسنل فوریتهای پزشکی در مدیریت حوادث پیچیده و خطرناکی همچنون نشت گازکلر و انفجار منبع گاز در دزفول تحسین برانگیز است.

 

وی در ادامه افزود:مشارکت فعال این مجموعه در اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در اوایل سال 98 قابل تقدیر است و انتظار می رود در اجرای دیگر طرح های ملی وزارت بهداشت این مجموعه از پیشگامان باشد.

 

دکتر توکلی بیان داشت:راه اندازی اورژانس 115 هوایی دانشگاه،گامی مؤثر برای محرومیت زدای و ارائه خدمات ارزنده به عشایر عزیز در میسرهای کوهستانی و صعب العبور می باشد و تاکنون منجی و حیات بخش بسیاری از مادران باردار آن مناطق بوده است.

 

معاون درمان افزود:شما پرسنل پرتلاش اورژانس 115بعنوان خط شکنان حوزه سلامت با شجاعت در میدان عمل با حوادث و اتفاقات دلخراش مواجه می شوید و با حضور بموقع خود مرحمی بر دل مصدومین و خانواده های آنها می باشید و چه بسا در این راه به شما آسیب رسد.

 

دکتر توکلی تصریح کرد:امید است با استاندارسازی و اصلاح زیرساختهای راه و همچنین افزایش سطح آگاهی مردم و انتخاب سبک زندگی ایمن و سالم بتوان شاهد کمترین میزان حوادث و اتفاقات تلخ در کشورمان باشیم.

 

وی در خاتمه بیان داشت: 26 شهریورماه،روز فوریتهای پزشکی و اورژانس 115 را به تمامی پرسنل شاغل در مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزدمنان سلامتی و تندرستی برای شما و غفران الهی را برای شهدای این راه آرزومندیم.

 

این دیدار صمیمی در روز چهارشنبه 27 شهریورماه 98 با حضور دکتر توکلی معاون درمان،مدیر درمان و کلیه مسئولین واحدهای این معاونت در معیت دکتر بختیاری رئیس بیمارستان بزرگ دزفول(دکتر گنجویان) برای عرض تبریک به مسئولین و کارکنان مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی صورت گرفت. 


١٨:٣٣ - پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٩٠٥٢    /    تعداد نمایش : ٣٥٦


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج