صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

دکتر توکلی، سرپرست معاونت درمان شد

 

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: طی حکمی از طرف ریاست دانشگاه، دکتر مهدیه توکلی بعنوان سرپرست معاونت درمان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،مسعود زمانی راد، اظهار داشت:امروز 18شهریورماه، طی حکمی از سوی دکتر یوسف پریدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول، دکتر مهدیه توکلی بعنوان سرپرست معاونت درمان منصوب شد.در قسمتی از این حکم آمده است:انتظار می رود همانند گذشته با بهره گیری از توان نیروهای موجود در معاونت، واحدهای صف و تعامل با دیگر معاونت ها و مدیران ستادی در راستای نگهداشت و ارتقای شاخص های حوزه درمان تمام اهتمام خود را بکار گیرید.

مسئول روابط عمومی معاونت درمان اضافه کرد: آخرین سمت دکتر مهدیه توکلی،مدیر درمان و جانشین معاونت درمان دانشگاه بوده است و نیز سابقه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول را در کارنامه کاری خود دارد.

وی در ادامه عنوان کرد:در حکمی جداگانه ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول از تلاش های چندین ساله دکتر مهرداد کلانتریان در معاونت درمان تقدیر و تشکر نمود و ایشان را بعنوان مشاوره ریاست دانشگاه و دبیر هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی دزفول منصوب کرد.

در پایان مهندس زمانی راد در خصوص سابقه درخشان دکتر مهرداد کلانتریان بعنوان محبوب ترین معاون درمان دانشگاه اظهار داشت: دکتر مهرداد کلانتریان یکی از نیروهای متعهد، مؤمن و توانمند دانشگاه علوم پزشکی دزفول می باشد.ایشان در حدود 6 سال در مسند مدیریت و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول فعالیت داشته اند.با اجرای طرح تحول سلامت در حوزه درمان و رشد چشمگیر کمی و کیفی شاخص های مرتبط در شمال استان خوزستان از ایشان مدیری لایق و شایسته یاد می شود.
١٥:٣٦ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٧٦١٥    /    تعداد نمایش : ٨٤٤


امتیازدهی
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1397/06/19 7:37
3
7
سلام با عرض تبریک به خانم دکتر توکلی آرزوی موفقیت و پیروزی را برای ایشان چون گذشته از خداوند منان خواستارم و امیدوارم دکتر کلانتریان در هر پست و جایگاهی که هستند موید و منصور باشند دکتر کلانتریان خسته نباشید بارعظیمی از درمان دزفول بر دوش توانمند شما بود که به واقع به بهترین نحو به مقصد رساندیند خداقوت
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج