صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول اداره تجهیزات پزشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

روشهای نگهداری از دستگاه اکسیژن ساز آموزش داده شد

  مسئول اداره تجهیزات پزشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول اعلام کرد:جهت ارتقای سطح آگاهی پرسنل بیمارستان بزرگ دزفول (دکتر گنجویان) دوره آموزشی کاربری و نگهداری دستگاه اکسیژن ساز با امتیاز آموزشی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،سارا حکیم زاده،اهداف برگزاری کلاس آموزش سیستم های گاز طبی و دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی را عنوان کرد و اظهار داشت: یکی از اهداف برگزاری این دوره، آشنایی پرسنل بیمارستانی اعم از مهندسین تجهیزات پزشکی،تأسیسات و سایر پرسنل درمانی با حیطه کاری مرتبط، با اصول نگهداری عمومی دستگاه اکسیژن ساز و همچنین سیستم گازهای طبی در بیمارستان می باشد.

مهندس حکیم زاده کنترل و افزایش دقت، حساسیت و تسلط پرسنل در هنگام کار با دستگاه اکسیژن ساز را از دیگر اهداف این دوره آموزشی عنوان کرد و افزود: ارتقای کیفیت آگاهی و همچنین کیفیت نگهداری و کنترل کیفی دستگاه اکسیژن ساز توسط پرسنل واحد تجهیزات پزشکی و تأسیسات بیمارستان مدنظر بوده است.

این دوره آموزشی با همکاری معاونت توسعه منابع و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی دزفول و اداره تجهیزات پزشکی معاونت درمان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 16و 17مردادماه سال جاری در کلاس آموزش بیمارستان بزرگ دزفول (دکتر گنجویان) برگزار گردید.

مدرس این دوره مهندس رامتین عاشور زاده، کارشناسی ارشد مهندسی مکاترونیک و مدیر بازرسی و آموزش شرکت فرسار تجارت بوده است.
٠٩:٣٣ - چهارشنبه ٧ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٧٥٧٠    /    تعداد نمایش : ٢٨٧


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج