صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول واحد آموزش معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

سمینار آموزشی سامانه HSE برگزار شد

  مسئول واحد آموزش معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: اولین سمینار آموزشی سامانه HSE، سامانه جذب اعتبارات درمانی برای بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی دزفول، در سال جدید برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،لیدا نادران طحان،در حاشیه این سمینار آموزشی اظهار داشت:این سمینار آموزشی در راستای تحقق اهداف عالیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین در جهت توانمندسازی پرسنل بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی دزفول در خصوص افزایش دقت در ثبت اطلاعات بیماران در سامانه های HIS بیمارستانی می باشد. سامانه HSE ،اطلاعات خود را از خروجی نرم افزارهای HIS بیمارستانها استخراج می کند و بر این اساس اعتبارات درمانی به بیمارستانها تخصیص داده می شود. 

 

در ادامه لیلا خوشدل، كارشناس اداره اقتصاد درمان،استاندارد و فناوری سلامت معاونت درمان و مدرس این دوره عنوان کرد:نحوی صحیح پرکردن فرمهای فرانشیز در سامانه HSE یا همان سامانه کاهش فرانشیز سرپایی و بستری و همچنین رعایت استانداردهای کشوری در ثبت داده های کاهش فرانشیز حائز اهمیت می باشد.

وی در پایان بیان کرد:راستی آزمایی هر یک از بیمارستانها بطور جداگانه مورد بررسی قرار گرفت و خطاهای موجود مورد تجزیه و تحلیل قرار داده شد و روش های صحیح و علمی ارائه گردید.

این سمینار آموزشی با هماهنگی اداره اقتصاد درمان،استاندارد و فناوری سلامت و واحد آموزش معاونت درمان و با امتیاز بازآموزی برای گروه هدف مدیران و مسئولین واحدهای آمار، مدارک پزشکی، مالی و فناوری اطلاعات بیمارستانهای بزرگ دزفول (دکترگنجویان)، نظام مافی شوش و کارون گتوند در روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 97 در سالن اجتماعات آفتاب معاونت درمان برگزار شد. 


١٠:٢١ - سه شنبه ١ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٥٧    /    تعداد نمایش : ٨١٠


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج