صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول واحد آموزش معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

اولین جلسه آموزشی برنامه عملیاتی سال 97 برگزار شد

مسئول واحد آموزش معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول عنوان کرد:اولین جلسه آموزشی برنامه عملیاتی در سال 97 برای پرسنل معاونت درمان برگزار گردید.

 

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،لیدا نادران طحان،اظهار داشت:این برنامه آموزشی با هدف انطباق فعالیتهای معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اهداف ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شده است.

در ادامه عبدالمجید طالب زادگان، مدير پايش برنامه عملياتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول بیان کرد: جهت اجرای هر چه بهتر برنامه عملیاتی در سال جدید باید کلیه فعالیتهای حوزه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول مورد بررسی قرار گرفته و کلیه مستندات این فعالیتها به طور کامل تهیه و در سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بارگزاری گردد.

وی افزود: با توجه به اینکه برخی از فعالیتهای انجام شده در حوزه معاونت درمان در برنامه عملیاتی وزارت بهداشت در نظر گرفته نشده است می بایست این نوع فعالیتها به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارش گردد تا نسبت به رفع اشکالات موجود اقدامات لازم در نظر گرفته شود.

آموزش برنامه عملیاتی سال 97 با همت واحد آموزش معاونت درمان و مدير پايش برنامه عملياتی دانشگاه و با حضور کلیه پرسنل مرتبط با برنامه عملیاتی در معاونت درمان و فوریتهای پزشکی دانشگاه در روز شنبه 22 اردیبهشت ماه 97 در سالن اجتماعات آفتاب این معاونت برگزار گردید.
١٨:٥٠ - جمعه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٣٦    /    تعداد نمایش : ٦٦٨


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج