صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس اداره اقتصاد درمان، استاندارد و فناوری سلامت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

راهنماهای بالینی، اجرایی می شوند

رئیس اداره اقتصاد درمان، استاندارد و فناوری سلامت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول عنوان کرد: راه حلها و روشهای اجرای راهنماهای بالینی همان دستورالعمل های ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت مورد بررسی قرار گرفت.

 

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،نجمه علیخانی،هدف از برگزاری این جلسه را عنوان و اظهار داشت:این جلسه با محوریت بررسی چگونگی اجرایی شدن راهنماهای بالینی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و بر اساس توانایی و امکانات موجود دانشگاه علوم پزشکی دزفول، این راهنماها اجرایی خواهند شد.

علیخانی توضیح داد:راهنماهای بالینی در واقع همان دستورالعمل هایی هستند که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ارائه خدمات درمانی صحیح به مردم تهیه و جهت اجراء ابلاغ شده است.

وی در پایان افزود: در این نشست مقرر شد وضعیت خدمات درمانی و تشخیصی در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول مشخص و مورد بررسی قرار گیرد و مقدمات مطابقت این خدمات با راهنماهای ابلاغی، همخوانی داشته باشند.

این جلسه توسط اداره اقتصاد درمان، استاندارد و فناوری سلامت و با حضور معاون درمان، رئیس و سرپرست معاونت های آموزشی و درمان بیمارستان بزرگ دزفول(دکتر گنجویان) و همچنین رئیس بیمارستان کارون گتوند در روز یکشنبه نهم اردیبهشت ماه 97 در سالن اجتماعات آفتاب این معاونت برگزار گردید.
١٧:٣٤ - جمعه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٣٥    /    تعداد نمایش : ٥٥١


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج