صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول امور مامایی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول در روز جهانی ماما:

از ماماهای معاونت درمان تجلیل شد

مسئول امور مامایی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: در روز جهانی ماما از کادر مامایی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول تجلیل شد و مامای نمونه سال 96 این معاونت معرفی گردید.

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،افسانه ترابی نیا، اظهار داشت:همزمان با 15 اردیبهشت ماه روز ماما، جشنی با حضور تمامی پرسنل مامای معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.در این مراسم از سرکار خانم رضوان اخوان صباغ بعنوان مامای نمونه معاونت درمان در سال 96 تجلیل گردید.

ترابی نیا اظهار کرد:شعار امسال روز جهانی ماما،ماما پیشرو در ارایه مراقبت باکیفیت است که همه تلاش پرسنل مامای دانشگاه علوم پزشکی دزفول بر تحقق این شعار خواهد بود و امید است با ارایه خدمات مطلوب و مراقبتهای قبل از زایمان بتوان مرگ مادر را به حداقل ممکن رسانید.

این مراسم با حضور معاون درمان، کلیه پرسنل و مسئولین معاونت درمان و همچنین مدیر داخلی بیمارستان بزرگ دزفول(دکتر گنجویان) در روز شنبه 15 اردیبهشت ماه سال جاری در سالن اجتماعات آفتاب معاونت درمان برگزار شد و از تمامی پرسنل مامای این معاونت با اهدای یک دسته گل قدردانی بعمل آمد.

 ٠٧:٥٦ - چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٧١٩٧    /    تعداد نمایش : ٤٢٢


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج