صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول واحد آموزش معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

سمینار آموزشی سامانه ایمان در معاونت درمان برگزار شد

مسئول واحد آموزش معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول اعلام کرد: سمینار آموزشی یکروزه سامانه ایمان یا سامانه مادر و نوزاد در معاونت درمان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،لیدا نادران طحان، اظهار داشت: این برنامه آموزشی به منظور توانمندسازی پرسنل بخشهای لیبر، اتاق عمل و جراحی زنان بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول جهت ثبت اطلاعات مادر و نوزاد در سامانه ایمان برگزار شده است.سامانه ایمان، سامانه ای است که باید اطلاعات مادر و نوزاد در 2 ساعت اول بعد از تولد در آن ثبت گردد.

در ادامه، فاطمه بهرامی پور کارشناس واحد امور مامایی معاونت درمان که مدرس این دوره بودند تأکید داشت:طبق ابلاغیه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی باید اطلاعات مادران و نوزادان در سامانه ایمان از ابتدای سال 97 در بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی دزفول ثبت گردد.

وی در خصوص تغییراتی که در فرم اطلاعات مادر و نوزاد در سامانه ایمان برای سال 97 ایجاد می گردد توضیحاتی ارائه کرد و گفت:فرم ثبت مرده زایی، ویژه اطلاعات مادرانی که فرزند آنها قبل از تولد فوت شده اند باید در این سامانه ثبت گردد و برای این منظور گزینه جدیدی در این سامانه افزوده شده است و برای سال جدید در بیمارستان بزرگ دزفول (دکتر گنجویان) به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد.

این سمینار آموزشی با همکاری واحدهای آموزش و امور مامایی معاونت درمان و با حضور رئیس و کارشناسان اداره پرستاری معاونت درمان، مدیران خدمات پرستاری،مسئولین بخشهای لیبر، اتاق عمل و جراحی زنان بیمارستانهای بزرگ دزفول (دکتر گنجویان)، آیت الله نبوی (ره) دزفول ،نظام مافی شوش و کارون گتوند در روز دوشنبه 14 اسفندماه سال جاری در سالن اجتماعات آفتاب معاونت درمان برگزار شد و در پایان سمینار آزمون  pretest و post test از حاضرین گرفته شد.

 


 


٢٣:٢٩ - پنج شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٧٠٣٣    /    تعداد نمایش : ٣٩٥


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج