صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول در آستانه سال نو:

ستاد هماهنگی طرح سلامت نوروزی تشکیل شد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول در آستانه فرا رسیدن سال نو خبر داد:ستاد هماهنگی طرح سلامت نوروزی 97 دانشگاه علوم پزشکی دزفول در معاونت درمان تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،مهرداد کلانتریان،اظهار داشت:با نزدیک شدن تعطیلات نوروزی 1397 ،برنامه ریزی جهت آمادگی همه جانبه تمامی واحدهای ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی اعم از اورژانس های پیش­بیمارستانی، درمانگاهی، پاراکلینیکی و بیمارستانی در دستور کار قرار دارد.امید است با ارائه خدمات جامع و مطلوب سلامت در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه شامل دزفول، شوش و گتوند در این ایام با رویکرد ارائه خدمات به موقع، باکیفیت، ایمن، دسترسی بهینه و مدیریت هزینه بتوان نقطه عطفی در توسعه سلامت جامعه و افزایش رضایتمندی شهروندان و مسافران عزیز در سال جدید باشیم.

در ادامه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول افزود :طرح سلامت نوروزی سال 1397 از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 23 اسفندماه سال جاری آغاز و تا ساعت 8 صبح 15 فروردین97 ادامه خواهد داشت. برنامه ریزی و هماهنگی های لازم جهت اطمینان از آمادگی و فعال بودن مراکز درمانی، حضور نیروهای تخصصی و کادر درمانی،ارائه خدمات تشخیصی آزمایشگاهی و تصویربرداری، دندانپزشکی، داروئی و اطلاع رسانی های لازم و مؤثر در این زمینه قبل از آغاز تعطیلات نوروزی انجام گرفته است. 

وی افزود: جلسات آمادگی برای بحران، فوریت و بلایای محتمل در ایام نوروز با مشارکت همه ذینفعان و مسئولین و همچنین تعیین تیمهای ارزیابی سریع و یا واکنش سریع، تعیین پشتیبان و تعریف شرح وظایف برای شرایط اضطراری قبل از آغاز تعطیلات رسمی برگزار شده است و کمیته مدیریت بحران همه بیمارستان ها فعال می باشند.

در پایان دکتر مهرداد کلانتریان تأکید کرد:برنامه ریزی لازم جهت بازدیدهای مستمر در طول ایام تعطیلات نوروزی توسط اعضاء ستاد طرح سلامت نوروزی از بیمارستان ها و سایر مراکز ارائه دهندگان خدمات درمانی انجام شده است و علاوه بر بازرسان دانشگاه علوم پزشکی دزفول در ستاد نوروزی، بازرسين وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی همانند سال های گذشته به صورت سرزده از مراكز درمانی و پايگاههای اورژانس بازديد خواهند نمود.

ستاد طرح سلامت نوروزی 97 با ریاست معاون درمان و با حضور معاونت بهداشتی،رؤسای اداره فوریتهای پزشکی ،اداره پرستاری و امور اداری دانشگاه،شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های شوش و گتوند و همچنین رؤسای بیمارستان های دزفول، نظام مافی شوش و کارون گتوند در روز شنبه 19 اسفندماه سال جاری در سالن اجتماعات آفتاب معاونت درمان برگزار گردید.

 ٢٢:٥٥ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٧٠٠٩    /    تعداد نمایش : ٤٤٠


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج