صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

اولین کمیته RCA بیمارستان نظام مافی شوش در معاونت درمان برگزار شد

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: اولین کمیته ارزیابی ریشه ای خطاء پزشکی (RCA) مربوط به بیمارستان نظام مافی شوش در معاونت درمان برگزار شد.


به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،مهرداد کلانتریان، در جمع مسئولین و متولیان درمان در شهرستان شوش اظهار داشت: این کمیته که با هدف بررسی و تقویت نقاط ضعف در ارائه خدمات درمانی بیمارستان نظام مافی شوش تشکیل گردید، فرآیندهای خطای پزشکی و درمانی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و تصمیمات لازم جهت رفع موانع و مشکلات موجود در ارائه صحیح خدمات درمانی به شهروندان عزیز اتخاذ گردید.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول به افراد دخیل در فرآیندهای نادرست ارائه خدمات درمانی تذکّر داد و تأکید داشت: انتظار می رود کادر درمانی با دقت و سرعت بیشتری نسبت به گذشته در روند مراقبت های درمانی کوشا باشند و از این پس شاهد هیچگونه کوتاهی و قصوری در روند ارائه خدمات درمانی به هموطنانمان نباشیم.

 

تشکیل این کمیته اضطراری به دستور دکتر مهرداد کلانتریان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول صادر گردید و در این جلسه رئیس دانشگاه، معاون درمان، رئیس اداره پرستاری دانشگاه، رؤسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش و بیمارستان نظام مافی این شهر در روز چهارشنبه 25 بهمن ماه سال جاری در سالن اجتماعات آفتاب معاونت درمان برگزار شد.


 

١٣:٠٧ - دوشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٦٩٧٠    /    تعداد نمایش : ٦٠٠


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج