صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول آموزش اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول :

شاخص های آموزش در بیمارستان ها تبیین شد

 

مسئول آموزش اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول اعلام کرد: 6 شاخص عملکردی جهت آموزش در بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی دزفول انتخاب و مورد تأکید قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،مریم نعمانی، در اولین جلسه هماهنگی اداره پرستاری با مسئولین آموزش بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی دزفول که به منظور یکسان سازی فعالیتهای آموزشی بیمارستانها برگزار شد اظهار داشت:یکی از اهداف مهم این نشست یکسان سازی فعالیتهای آموزشی بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی دزفول و همچنین شاخص های واحد آموزش آنان می باشد.

نعمانی، بر جداسازی شاخص های آموزش کارکنان و بیمار تأکید کرد و گفت :در این خصوص 6 شاخص عملکردی وجود دارد که باید مدنظر قرار گرفته شود و همچنین باید در خصوص ارتقاء این شاخص ها اقدامات عملی تری اتخاذ گردد. این شاخص ها عبارتند از :

1 ) درصد آموزش به کارکنان جدیدالورود
2 ) نفر به ساعت آموزشی
3 ) نسبت پرستاران آموزش دیده تخصصی درون بخشی به کل پرستاران شاغل در همان بخش
4 ) تعداد کلاسهای آموزشی برگزار شده
5 ) درصد اثربخشی آموزش
6 ) درصد انطباق دوره های آموزشی برگزار شده با فرمهای PDP

وی در پایان بیان کرد : از این پس باید بعد از اتمام دوره های آموزشی و سمینارها پره تست و پست تست، درصد اثربخشی آموزشی مورد بررسی قرار گیرد و گزارش نتایج بررسی شاخص ها و اثر بخشی آموزشی در پایان هرماه به واحد آموزش اداره پرستاری معاونت درمان ارسال گردد.

این نشست با هماهنگی مسئول آموزش اداره پرستاری معاونت درمان و با حضور رئیس اداره پرستاری و کلیه سوپروایزرهای آموزشی بیمارستان های دزفول،شوش و گتوند در روز سه شنبه 21 آذرماه سال جاری در سالن جلسات آفتاب این معاونت برگزار شد.

 ٠٨:٥٦ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٦٦٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٥


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج