صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

رییس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی دزفول :

اولین دفتر مشاوره خدمات پرستاری در بیمارستان راه اندازی شد

 

رییس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: اولین دفتر مشاوره خدمات پرستاری در بیمارستان بزرگ دزفول (دکتر گنجویان) راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،نادیا آیرمی، در خصوص اهمیت راه اندازی مراکز مشاوره خدمات پرستاری اظهار داشت:فعالیت مراکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری بعنوان یک ضرورت در افزایش دسترسی مردم به خدمات و مراقبتهای درمانی است.راه اندازی مراکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل راهگشایی برای ارائه خدمات درمانی مطلوب به بیماران در دوره نقاهت و همچنین بیماران مزمن است. 

رئیس اداره پرستاری تصریح کرد: با توجه به کمبود تخت های بستری در کشور و شهرستانهای تحت پوشش این دانشگاه در صورت فعالیت مناسب این مراکز، باعث کاهش بار بستری بیماران در بیمارستان ها شده و امکان ارائه خدمات بهتر و سریعتر به بیماران نیازمند بستری غیر قابل اجتناب خواهد بود. 

وی افزود : در حال حاضر تنها بیمارستانی که دفتر مشاوره ارائه خدمات پرستاری در آن فعال گردیده است بیمارستان بزرگ دزفول (دکتر گنجویان) می باشد و از این پس آموزشهای لازم به همراهان بیمار ارائه خواهد شد.امید است در آینده ای نزدیک در سایر بیمارستانهای این دانشگاه چنین دفتری راه اندازی گردد.

رییس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی دزفول در بخش پایانی افزود: از همکاران توانمند و علاقمند به راه اندازی مراکز مشاوره ارائه خدمات پرستاری در سطح شهرستان های دزفول، شوش و گتوند جهت کمک به بهبود و ارتقاء خدمات به شهروندان دعوت به همکاری کرد.

این دفتر مشاوره خدمات پرستاری در روز شنبه 13 آبان ماه سال جاری با حضور رئیس و کارشناس اداره پرستاری معاونت درمان، معاونت درمان بیمارستان بزرگ دزفول و رئیس دفتر پرستاری این بیمارستان راه اندازی و بصورت رسمی شروع بکار نمود.٢٢:٢٨ - شنبه ١٣ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٦٤٦٤    /    تعداد نمایش : ٢٦٩


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج