صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس ستاد اجرائی انتخابات سازمان نظام پزشکی دزفول :

رئیس ستاد اجرائی انتخابات نظام پزشکی از عوامل اجرائی انتخابات تجلیل کرد

 

رئیس ستاد اجرائی هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی دزفول گفت : هیئت های اجرائی،نظارت و تمامی دست اندرکاران برگزاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شهرستان های دزفول،شوش و گتوند نهایت تلاش خود را به کار گرفتند که جای تقدیر و تشکر دارد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان،یوسف پریدار، در خصوص برگزاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی دزفول اظهار داشت: انتخابات نظام پزشکی بعنوان بزرگترین انتخابات صنفی کشور در 6 گروه پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی،علوم آزمایشگاهی،مامایی و کارشناسان پروانه دار برگزار شد .دانشگاه علوم پزشکی دزفول دومین تجربه خود در برگزاری این انتخابات را در کارنامه خود به ثبت رسانید و همچنین شبکه بهداشت و درمان شهرستان گتوند اولین تجربه برگزاری این انتخابات را در کارنامه کاری خود به نحو احسن ثبت کرد.

رئیس ستاد اجرائی انتخابات نظام پزشکی،حضور همکاران پزشک را قابل ستایش ذکر کرد و گفت : حضور همکاران با خانواده و فرزندان جلوه زیبائی به انتخابات داده بود و حضور پزشکانی از یک خانواده مانند پدر و پسر ، مادر و دختر ، زن و شوهر ، خواهر و برادر و باجناق جلوه خاصی به انتخابات داده بود و در این میان حضور چهار پزشک خواهر و برادر با تخصص های متفاوت مایه افتخار و غرور همشهریان و جامعه پزشکی شهرمان می باشد و این حضور قابل تحسین و ستایش است.

در پایان دکتر پریدار رئیس ستاد اجرائی انتخابات نظام پزشکی از تلاش های بیدریغ عوامل اجرائی برگزاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی دزفول اعم از هیئت اجرائی،هیئت نظارت،نماینده فرمانداری،نماینده نیروی انتظامی،اداره حراست دانشگاه،مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان های شوش و گتوند و کارشناسان معاونت درمان تقدیر و تشکر بعمل آورد.

 
١٢:٣٥ - شنبه ٧ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٦١٠٨    /    تعداد نمایش : ٨٤٦


امتیازدهی
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1396/05/08 10:43
0
0
سلام.خداقوت.بسیارخوب
کاربر مهمان
1396/05/07 14:3
1
3
فقط خوصیان و حاذقی ، عوامل اجرایی شوش بودند؟!؟! متاسفم برای این تنگ نظری ها و انحصارطلبی ها که هیچکس هم در دانشگاه جلوشون رو نمی گیره!

با سلام خدمت شما بزرگوار تصاویر ارسالی از شوش فقط اینها بوده وگرنه برای ما فرقی نداره تصاویر متعلق به چه کسانی است...


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج