صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول واحد اعتباربخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

بزرگترین بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی دزفول اعتباربخشی شد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

مسئول واحد اعتباربخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد : بیمارستان بزرگ دزفول بعنوان بزرگترین بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سه روز متوالی توسط بازرسان وزارت بهداشت اعتباربخشی شد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت درمان ،محقق زاده، اظهار داشت: در این ارزیابی کلیه بخشهای بالینی،واحدهای پاراکلینیکی و پشتیبانی با دقت کامل مورد ارزیابی چهار ارزیاب وزارت بهداشت قرار گرفتند و بازدید های مستمر و میدانی تیم مدیریت اجرایی و ایمنی بیمار این بیمارستان قبل از ارزیابی وزارتی از نکات مثبت و قابل توجه این ارزیابی ها مطرح بود.

مسئول واحد اعتباربخشی گفت: پیاده سازی سیستم گزارش دهی خطاها و فرهنگ سازی را از ابداعات و مهمترین اقدامات در این بیمارستان دانست که مورد توجه ارزیابان وزارت بهداشت قرار گرفت.

وی در ادامه افزود : انجام بازسازی بخش های مختلف و بهره برداری از بخش های جدید از قبیل ICU3،جراحی قلب،آنژیوگرافی جدید و POSTCCU و ایجاد فضاهای آموزشی از فعالیت های چشم گیر بیمارستان بشمار می آید.

محقق زاده در پایان توضیح داد : ارزیابان در طی بازدید آموزش های لازم را در محورهای مختلف سنجه های اعتباربخشی بویژه ایمنی بیمار و مدیریت خطر به کادر بیمارستان انتقال دادند و در مجموع رضایت خود را از عملکرد بیمارستان اعلام نمودند.

ارزیابان وزارت بهداشت با سرپرستی آقای محمدی،خانم ها علیزاده،جعفری و مقدم در این مدت سه روز بیمارستان بزرگ دزفول را مورد ارزیابی بالینی و مدیریتی قرار دادند.

مراسم افتتاحیه اعتباربخشی بیمارستان بزرگ دزفول با حضور ارزیابان وزارت بهداشت،تیم مدیریت اجرایی بیمارستان و کارشناس مسئول اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در روز شنبه 23 اردیبهشت برگزار شد و پس از سه روز کاری این بیمارستان مورد ارزیابی قرار گرفت.

 


 


١٤:٣٣ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٥٩٢٠    /    تعداد نمایش : ٥٢٨


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج