صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول دومین نمایشگاه ترویج زایمان طبیعی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

از 500 مادر باردار که زایمان طبیعی داشتند تجلیل شد

 

مسئول دومین نمایشگاه ترویج زایمان طبیعی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول اعلام کرد : در دومین نمایشگاه ترویج زایمان طبیعی از 500 مادر زایمان طبیعی که در کلاس های آمادگی برای زایمان شرکت داشتند تجلیل شد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت درمان ،افسانه ترابی نیا، اظهار داشت: در این نمایشگاه از میان 8686 نفر از شرکت کننده مادران باردار در کلاسهای آمادگی برای زایمان که زایمان طبیعی داشته اند به 500 نفر از آنها جوایزی اهدا گردید.

 دبیر کمیته ترویج زایمان طبیعی افزود :در راستای تحقق طرح تحول نظام سلامت و ترویج زایمان طبیعی در سال 95 از تعداد مادران بارداری که در کلاس های آمادگی برای زایمان شرکت کرده اند در بیمارستان ها 1035 نفر،مراکز بهداشتی 6901 نفر و مراکز مشاوره مامایی در سطح شهرستان 750 نفر می باشند.

 مسئول امور مامایی معاونت درمان گفت : در حاشیه نمایشگاه از برخی مادران با زایمان طبیعی مصاحبه تصویری انجام شد و همگی آنها به اتفاق از روش زایمان طبیعی استقبال و از عملکرد ماماهای مراکز جهت برگزاری کلاس های آمادگی اعلام رضایت نمودند و توصیه اکید داشتند تا سایر مادران باردار از روش زایمان طبیعی استفاده کنند تا سلامتی مادر و نوزاد تضمین شود.

 ١٤:٠٦ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٥٩٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٩


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج