صفحه اصلی > اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر کمیته ترویج زایمان طبیعی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول :

چشم انداز کمیته ترویج زایمان طبیعی در سال 96 ترسیم گردید

 

دبیر کمیته ترویج زایمان طبیعی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول اعلام کرد : در اولین کمیته ترویج زایمان طبیعی دانشگاه چشم انداز و اهداف عالیه در خصوص ترویج زایمان طبیعی برای سال 96 ترسیم گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان ،افسانه ترابی نیا، محورهای اجرائی در خصوص ترویج زایمان طبیعی در سال 96 را تصریح کرد:برنامه بیمارستان ها برای دریافت لوح دوستدار مادر،افزایش آمار زایمان فیزیولوژیک،کاهش شاخص اپی زیاتومی و اینداکشن،کمبود نیروی متخصص زنان ،بیهوشی و ماما،ثبت فرم مشاوره شیردهی و انجام تماس پوست با پوست مادر و نوزاد،اصلاح روند مشاوره جهت مادران باردار بستری در بخش خصوصی،تجهیز و راه اندازی بلوک های زایمانی دزفول و شوش.

این مقام مسئول یکی از مهمترین مصوبات این کمیته را این چنین عنوان کرد : مقرر شد ملاک اینداکشن بر اساس گاید لاین باشد و موارد خلاف باید در کمیته بررسی شوند.

 همچنین افزود: از دیگر مصوبات این کمیته ،مشارکت پزشکان در جلسات و سمینارهای آموزشی به عنوان یک شاخص جهت دریافت امتیازات شغلی در آینده محسوب گردد.

اولین کمیته ترویج زایمان طبیعی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با حضور دکتر پریدار ریاست دانشگاه و معاونان درمان،بهداشتی و آموزش،رئیس سازمان نظام پزشکی دزفول ، مدیردرمان ،رؤسای و کارشناسان بیمارستان های بزرگ دزفول،نظام مافی شوش و آیت الله نبوی، رؤسای مراکز بهداشت شهرستان های دزفول،شوش و گتوند،مسئول و کارشناسان امور مامایی معاونت درمان و دکتر جنتی مدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه در روز دوشنبه 11 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات آفتاب معاونت درمان برگزار شد.

 ١٠:٢٩ - چهارشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٥٨٩٢    /    تعداد نمایش : ٣٤١


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج